jazyková verze stránek: česky | english
Factory

Historie a součastnost firmy.

KM Trading CZ s.r.o. je česká obchodně-výrobní společnost založená v roce 2009. Od počátku se specializujeme na zpracování plechů za pomoci CNC technologií (2D laser, ohraňovací lisy) a na sériovou výrobu pro zákazníky (od vývoje produktu až po finální produkt včetně dopravy k zákazníkovi).

Můžeme Vám nabídnout kompletní technologické portfólio pro outsourcing Vaší výroby u nás. Díky moderním technologiím a naším zkušenostem jsme schopni dodávat výrobky zákazníkovi ve špičkové kvalitě, krátkém čase při dodržení správnosti všech výrobních postupů.

Výrobní technologie nabízíme i jednotlivě v rámci kooperací. Máme bohaté zkušenosti v dalším zpracování kovových materiálů - svařování metodou TIG a CO2, dále broušení a tryskání kovových materiálů, případně i lakování. Zkuste nás poptat!
Kvalita a certifikace.

V roce 2011 jsme získali certifikát normy ISO 9001 (systém managementu kvality) a úspěšně jsme absolvovali několik vnitřních auditů zaměřených na kvalitu, výrobní postupy a ekologickou nezávadnost výroby. Jsme schopni naším zákazníkům nabídnout a zaručit nejvyšší úroveň kvality výroby. Toto tvrzení můžeme dokázat mnohaletou zkušeností v oboru, naším špičkovým know-how a moderním technologickým zázemím.


Jsme zapojeni do výzvy "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II", která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem  výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014-2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.
Sponzoring a další aktivity.

Nedílnou součástí naší firemní filozofie je pomáhat ostatním, proto v současné době sponzorujeme několik sportovních klubů a spolků z našeho regionu (například Tour de Zeleňák, Okolo Vlčí hory, atd..).